Oferty specjalne

Witaj na naszej stronie z ofertami specjalnymi, gdzie mamy coś dla każdego. Pakiety romantyczne dla par, zniżki dla seniorów, specjalne zimowe stawki dla zimowych wypadów oraz udogodnienia biznesowe dla podróżujących służbowo. Ciesz się wyjątkową obsługą i niezapomnianym pobytem.

Zima we dwoje

Mamy receptę dla zabieganych, którzy nie pamiętają, kiedy ostatnio spędzili razem czas — wyjazd we dwoje! My polecamy pójść na spacer bez telefonu (warunek konieczny!), zrelaksować się podczas masażu i zjeść pyszną kolację. Przytulnie, nie trzeba się martwić śniadaniami a do tego morze już bliżej być nie może.
Pobyt w pokoju z balkonem, z którego jest widok na morze, wynosi 1320 zł za 2 osoby (3 doby). 

Cena obejmuje nocleg ze śniadaniem, masaż w pobliskim ośrodku wellness spa, obiadokolację. Minimalna długość pobytu 3 doby. Cena obowiązuje do maja 2023, oprócz Świąt i przedłużonych weekendów.

Wczasy dla seniorów

Seniorzy to osoby, które już nic nie muszą, ale za to wszystko mogą, np. mogą wybrać się na wczasy nad morze. Wystarczy wyjść z naszej Villi i już jest się na plaży, wystarczy zrobić dwa kroki z plaży i już jest się w lesie pełnym atrakcji, które zwą się Pętla tajemnic”. Bolą nogi? W sąsiednim resorcie znajduje się wypożyczalnia rowerów elektrycznych.

Pobyt w pokoju z balkonem, z którego jest widok na morze, wynosi 990 zł za 2 osoby (3 doby). Cena dla 1 osoby 585 zł (3 doby). Cena obejmuje nocleg ze śniadaniem, wejście na basen z jacuzzi, obiadokolację. Minimalna długość pobytu 3 doby. 

Cena obowiązuje do maja 2023, oprócz Świąt i przedłużonych weekendów.

Romantyczny weekend

Chcesz sprawić niespodziankę drugiej połowie? Planujecie świętować rocznicę ślubu lub spotkania? A może planujesz romantyczne oświadczyny?
Jeśli tak, to skorzystaj z naszej propozycji. Dysponujemy przytulnymi pokojami, wystarczy otworzyć balkon by usłyszeć szum fal, a późnym wieczorem można spacerować za rękę po pięknej promenadzie lub plaży, która jest tuż za rogiem.

Pobyt dla 2 osób w pokoju z balkonem, z którego jest widok na morze, wynosi 900 zł (2 doby, weekend). Cena obejmuje nocleg ze śniadaniem, masaż w pobliskim ośrodku wellness spa, obiadokolację, słodką niespodziankę w pokoju.

Cena obowiązuje do maja 2023, oprócz Świąt i przedłużonych weekendów.

Pobyt służbowy

Szukasz noclegu podczas delegacji, wyjazdu służbowego? Jesteś zmęczony po całym dniu za kierownicą? Mamy najlepszą ofertę dla osób podróżujących służbowo, należy Ci się relaks po pracy. Wystarczy wyjsc z pokoju a za rogiem odetchniesz morskim powietrzem, możesz odpocząć na piasku, możesz uprawiać jogging na przystosowanej do tego leśnej drodze lub poćwiczyć na wolnej siłowni na pobliskim skwerku. Zbierzesz siły na następny dzień.

Pobyt dla 1 osoby w pokoju z balkonem, z którego jest widok na morze, wynosi 130 zł za 1 dobę. Nocleg dla 2 osób wynosi 210 zł, w pokoju 3-osobowym 260 zł, w pokoju 4-osobowym 400 zł. Cena obejmuje śniadanie. Istnieje możliwość skorzystania z obiadu lub kolacji. Wystawiamy FV.

Cena obowiązuje do maja 2023, oprócz Świąt i przedłużonych weekendów.

Ferie zimowe

Zimą morze posiada niepowtarzalną aurę. Czyste powietrze zachęca do długich spacerów, poprawia zdrowie i odporność. Połącz przyjemne z pożytecznym, spakuj walizki, zabierz dzieci i zawitaj u nas. Dzieci uwielbiaja bawic sie w piasku, w pobliskim lesie mogą się wspinać na ściankach i linach, poznać tajemnice schowanych między drzewami bunkrów czy pozostałości niemieckich wojennych budowli nad jeziorem Jamno. A wejście na latarnię morską w pobliskich Gaskach to ekscytująca przygoda. Nie musisz się martwić przygotowaniem śniadania, czy obiadu.
Pobyt w pokoju 2-osobowym z balkonem, z którego jest widok na morze, wynosi 990zł (3 doby).
W pokoju 3-osobowym z balkonem 1365 zł (3 doby).
W pokoju 4-osobowym , rodzinnym 1980 zł (3 doby).
Minimalna długość pobytu wynosi 3 doby.
Cena obejmuje: śniadanie, wejście na basen z jacuzzi i grzybkiem dla dzieci, obiadokolację.
Realizujemy bony turystyczne.
Cena obowiązuje do maja 2023, oprócz Świąt i przedłużonych weekendów.